یک نفر به اسم من

با «من» بى کسِ تنها شده، یارا تو بمان همه رفتند از این خانه، خدا را تو بمان (ابتهاج)

با خودتان چند چندید؟

از یک بازیگر آقای مذهبی عکسی گذاشته که در آن، این آقا بین چند دختر بدحجاب ایستاده (البته با حفظ فاصله شرعی!) و همگی رو به دوربین لبخند می زنند. پایینش هم در مورد آقای بازیگر جملاتی به تمسخر نوشته است. حالا اگر همین آقای بازیگر، در پاسخ به تقاضای این خانمها برای گرفتن عکس یادگاری، سرش را زیر می انداخت و اسغفرالله می گفت و در حالی که مراقب بود جمله اش بیش از پنج کلمه نداشته باشد آنها را به تقوای الهی و پرهیز از تقاضای عکس گرفتن با نامحرم دعوت می کرد، فکر می کنید دل فردی که حالا عکس را گذاشته و مسخره کرده شاد می شد و می گفت دمت گرم فلانی! یک مذهبی باید به همین شکل رفتار کند؟! احتمالاً نه! در این صورت هم مسخره بازیهای خاص خودش را داشت!

حالا بگذریم از این که اگر پای یک آدم مذهبی در میان نبود، در چنین موقعیتی شعار قضاوت نکنیم و ما نمی دانیم واقعیت امر چیست و اصلا هر کسی باید سرش به کار خودش باشد و در زندگی دیگران سرک نکشد و مگر خودمان که هستیم که تازه بخواهیم دیگران را نقد کنیم و... سر می دادیم و کلی هم روشنفکر به نظر می رسیدیم!

Farid NamJoo
۱۲ تیر ۹۷ , ۱۳:۱۴
دید خوبی بود :)) اما آدما مخصوصا سلبریتی ها باید خیلی مراقب رفتارشون باشن چون ازشون داره الگو برداری میشه ممکنه تعداد زیادی این رو یه رفتار خیلی عادی بدونن و قبحش بشکنه .
اما اره قضاوت کار ماها نیست ....

پاسخ :

متاسفانه تعداد زیادیشون رعایت نمی کنند و چه قدر هم حاشیه سازن.
Maryam
۱۲ تیر ۹۷ , ۱۵:۲۸
سلام 
فضای اینستاگرام که خیلی افتضاح فقط پیج ها دنبال یه سوژه هستند واسه جذب فالوور حالا به قول شما اصلا اصل قضیه رو نمیدونن 

پاسخ :

سلام.
به خاطر همینه که از اینستا بدم میاد.
+ چه قدر وبلاگت خوبه مریم.
^_^ khakestari
۱۳ تیر ۹۷ , ۰۱:۰۵
یک نکته حاشیه ای اینکه دارم توی ذهنم سرچ میکنم که بازیگر مرد مذهبی داریم مگه؟!

+چقدر بده که به هر دست آویزی چنگ میزنند برای کوبیدن و تحقیر کردن اون جبهه مخالف عقیدتی.....در واقع این عبارت " ما فقط خوبیم" توی خیلی از کارا و رفتارها نمود داره

پاسخ :

=) همون آقایی که تو فیلمهاش همیشه یا رزمنده س یا جانبازه. =)

+ دقیقا همین طوره و متاسفانه تو هر دو جبهه مخالف هم این رفتارها به شدت وجود داره.
Designed By Erfan Powered by Bayan